Silindirik Büküm

<div><b>Silindir Büküm</b></div><div><br></div><div>Öncelikle ham sac olarak tabir ettiğimiz plakalar fabrikamızda 1500×3000 ebatlarında depolanmaktadır. Bu sacların kalınlığı 0.20 milimetreden 10 milimetreye kadar olabilirmektedir. Bu ürünler gerekli temizleme çalışmaları sonrası istenilen ölçüde bükülür gerekirse bükme işleminden hemen önce milimetrik olarak kesilirler. Daha sonrasında müşterilerimizin isteği doğrultusunda işlenip yararlı ürünler olarak piyasaya sürülmek üzere müşterilerimize teslim edilir.</div><div><br></div><div><ul><li>Raf ürünleri, buzdolapları, endüstriyel bulaşık makinaları, otomobil endüstrisi gibi bir çok farklı alanda kullanımı görülmektedir.</li><li>Silindir makinesi, parçaları silindirik (yuvarlak, boru) şeklinde bükmek amacıyla kullanılan makinedir.</li><li>Silindir makinelerinde tam daire, yarım daire ve konik parçalar bükülür.</li><li>Sacların soğuk olarak silindir şeklinde bükülmesinde kullanılan makinelerdir.</li><li>Üzerinde üç adet silindir bulunur.</li><li>Silindirlerin ebatları kapasiteye göre değişir.</li><li>iki silindir altta diğeri üstte olacak şekilde düzenlenmiştir.</li></ul></div><div><br></div>
Silindir Büküm

Öncelikle ham sac olarak tabir ettiğimiz plakalar fabrikamızda 1500×3000 ebatlarında depolanmaktadır. Bu sacların kalınlığı 0.20 milimetreden 10 milimetreye kadar olabilirmektedir. Bu ürünler gerekli temizleme çalışmaları sonrası istenilen ölçüde bükülür gerekirse bükme işleminden hemen önce milimetrik olarak kesilirler. Daha sonrasında müşterilerimizin isteği doğrultusunda işlenip yararlı ürünler olarak piyasaya sürülmek üzere müşterilerimize teslim edilir.

  • Raf ürünleri, buzdolapları, endüstriyel bulaşık makinaları, otomobil endüstrisi gibi bir çok farklı alanda kullanımı görülmektedir.
  • Silindir makinesi, parçaları silindirik (yuvarlak, boru) şeklinde bükmek amacıyla kullanılan makinedir.
  • Silindir makinelerinde tam daire, yarım daire ve konik parçalar bükülür.
  • Sacların soğuk olarak silindir şeklinde bükülmesinde kullanılan makinelerdir.
  • Üzerinde üç adet silindir bulunur.
  • Silindirlerin ebatları kapasiteye göre değişir.
  • iki silindir altta diğeri üstte olacak şekilde düzenlenmiştir.